8: NonRP

تعریف

اعمالی که غیر واقعی هستن و یا کیفیت آرپی را پایین میاورند
-- نادیده گرفتن ارپی هایی مانند me/ /do و وقت کشی در جهت سو استفاده از آن Stall RP به شمار می رود. -- شما نمی توانید دوستان خود را که زخمی هستند به منظور respawn شدن بکشید (Mercy Killing) -- شما نمی نواتید دوستان خود را برای این که HP ، آب یا غذای کمی دارند بکشید به منظور این که با HP و غذای پر از بیمارستان respawn شوند. -- شما نمی توانید به منظور پر کردن HP، آب، غذا و یا فرار از دست پلیس یا جلوگیری از خفت شدن خودکشی کنید. -- شما نمیتوانید در مکان های عمومی و خیابان های اصلی از کسی دزدی کنید. -- شما نمیتوانید با بات و ان پی سی آرپی کنید.(BOT and NPC) -- اگر شما RP یک نفر را نادیده بگیرید و یا سعی در اتلاف وقت شخص کنید به عنوان NRP محسوب می شود ( به هیچ عنوان نمی توانید این کار را انجام دهید حتی اگر قانونی شکسته شود) -- هیچ گونه وسیله نقلیه هوایی اجازه مانور دادن یا فرود آمدن بر در منطقه زندان را ندارد. -- وارد شدن در آب با وسیله نقلیه جهت فرار از دست پلیس و ... در تعقیب و گریز. -- شنا کردن در آب به مدت طولانی و یا بدون داشتن مقصد در یک تعقیب و گریز. -- پلیر هایی که در حین آر پی از سرور به هر دلیلی خارج میشوند حتما باید قبل از 10 دقیقه برگردند و به افراد در صحنه اطلاع دهند. -- اگر پلیری از یک تعقیب و گریز فرار کند موظف است قبل از خارج شدن از سرور 15 دقیقه صبر کند. -- استفاده کردن انیمیشن در درگیری های مسلحانه(active shootout) ممنوع میباشد.(برای آمبوش(ambush) فقط میتوانید اول صحنه انیمیشن استفاده کنید, و یا وقتی که در حال فرار هستید. Q شامل این قانون نمی باشد -- اگر در یک آرپی به صورت اتفاقی پلیری از سرور خارج شود(crash,time out)پلیرهای دیگر موظف هستند تا 10 دقیقه برای بازگشت فرد, بدون ادامه دادن آرپی منتظر بمانند. پلیرها موظف هستند بعد از بازگشت فرد به سرور تمام برتری های فرد را به او بدهند.

مثال NONRP:

در یک تعقیب و گریز بین پلیس و یک فرد(A), فرد(A) بعد 3 دقیقه از سرور خارج میشود. در اینجا پلیس ها موظف هستند تا در جای خود صبر کنند و منتظر برگشت فرد باشند.اگر قبل از خارج شدن فرد پلیس درخواست پشتیبانی کرده باشد, تیم پشتیبانی باید در جایی که هستند متوقف شوند تا فرد(A) به سرور باز گردد. این مثال شامل افراد دیگر هم میشود. server restart شامل این قانون میباشد.
-- راب کردن های غیر منطقی و بزرگ باید مورد تایید سنیور ادمین به بالا باشد. انجام این کار بدون اجازه نقض قوانین است و با گروه خاطی برخورد میشود. مثال هایی نظیره: نمایشگاه ماشین و عروسی و افتتاحیه و غیره . -- هر گونه انجام کار های نا به جا برای از بین بردن جدیت نقش آفرینی Trolling محسوب می شود. نمونه های از Trolling در زیر مشهود است:
1-هرگونه سو استفاده از Animation های سرور ممنوع می باشد و زیر مجموعه Trolling محسوب می شود. 2-هرگونه سو استفاده از Microphone و Voice Chat ممنوع می باشد. هرگونه اسپم (Spam) در چت و هر جای قابل استفاده برای بازیکن ممنوع می باشد و زیرمجموعه Trolling می باشد.
Last modified 8mo ago